KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10515032
nr 1051 5032
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Jean Skoglund (1908-1948), Stockholm från Mosebacke, Katarinahissen, signerad, motivet: 30x43 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:19:51
29/7 19:05:15
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund
Jean Skoglund
Läs mer om Stockholmsmotiv
Läs mer om Jean Skoglund
nr 1051 5032
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 22 augusti 2016 |
29/7 19:05:15 | 1 | Vinnande bud |
22 aug
Stockholmsmotiv
Jean Skoglund